Mokymai


Artėjantys
NS
Studijų tipas: Nuotolinis
Skirta: Visiems
Apimtis valandomis: 3
Ugdomos kompetencijos: Mentorystės (PK)
Administratorius: Ieva Andriejaitė
I grupė
Tvarkaraštis: Mokymų pradžia 13:00
Mokymų pradžia: 2023-09-28
Vedantis dėstytojas: Olga Riklikienė
Registracija atvira iki: 2023-09-26 14:45
Laisvų vietų: 75
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
NS
Studijų tipas: Auditorinis
Skirta: LSMU dėstytojams
Apimtis valandomis: 16
Ugdomos kompetencijos: Kitos bendrosios
Administratorius: Ieva Andriejaitė
III grupė
Tvarkaraštis: 9.00 - 16.30
Mokymų pradžia: 2023-09-29
Vedantis dėstytojas: Karolis Bareikis, Lina Danusevičienė
Registracija atvira iki: 2023-09-27 15:19
Laisvų vietų: 24
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
IV grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-04
Vedantis dėstytojas: Karolis Bareikis, Lina Danusevičienė
Registracija atvira iki: 2023-10-02 15:21
Laisvų vietų: 30
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
V grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-16
Vedantis dėstytojas: Karolis Bareikis, Lina Danusevičienė
Registracija atvira iki: 2023-10-12 15:22
Laisvų vietų: 30
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
VI grupė
Mokymų pradžia: 2023-11-20
Vedantis dėstytojas: Karolis Bareikis, Lina Danusevičienė
Registracija atvira iki: 2023-11-16 15:23
Laisvų vietų: 24
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
NS
Studijų tipas: Auditorinis
Skirta: LSMU dėstytojams
Apimtis valandomis: 16
Ugdomos kompetencijos: Lyderystės (BK)
Administratorius: Ieva Andriejaitė
III grupė
Tvarkaraštis: 9.00 - 16.30
Mokymų pradžia: 2023-09-29
Vedantis dėstytojas: Kęstutis Stašaitis, Tomas Lapinskas
Registracija atvira iki: 2023-09-27 15:30
Laisvų vietų: 18
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
IV grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-06
Vedantis dėstytojas: Kęstutis Stašaitis, Tomas Lapinskas
Registracija atvira iki: 2023-10-04 15:33
Laisvų vietų: 21
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
V grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-16
Vedantis dėstytojas: Kęstutis Stašaitis, Tomas Lapinskas
Registracija atvira iki: 2023-10-12 15:34
Laisvų vietų: 24
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
VI grupė
Mokymų pradžia: 2023-11-16
Vedantis dėstytojas: Kęstutis Stašaitis, Tomas Lapinskas
Registracija atvira iki: 2023-11-14 15:37
Laisvų vietų: 18
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
NS
Studijų tipas: Auditorinis
Skirta: LSMU dėstytojams
Apimtis valandomis: 16
Ugdomos kompetencijos: Tyrimų (PK)
Administratorius: Ieva Andriejaitė
III grupė
Tvarkaraštis: 9.00 - 16.30
Mokymų pradžia: 2023-10-02
Vedantis dėstytojas: Vilma Kriaučionienė, Lolita Šileikienė
Registracija atvira iki: 2023-09-28 14:58
Laisvų vietų: 13
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
IV grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-06
Vedantis dėstytojas: Vilma Kriaučionienė, Lolita Šileikienė
Registracija atvira iki: 2023-10-03 14:59
Laisvų vietų: 25
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
V grupė
Mokymų pradžia: 2023-11-17
Vedantis dėstytojas: Vilma Kriaučionienė, Lolita Šileikienė
Registracija atvira iki: 2023-11-14 15:00
Laisvų vietų: 28
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
VI grupė
Mokymų pradžia: 2023-11-20
Vedantis dėstytojas: Vilma Kriaučionienė, Lolita Šileikienė
Registracija atvira iki: 2023-11-15 15:01
Laisvų vietų: 28
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
NS
Studijų tipas: Auditorinis
Skirta: LSMU dėstytojams
Apimtis valandomis: 16
Ugdomos kompetencijos: Kitos profesinės
Administratorius: Ieva Andriejaitė
III grupė
Tvarkaraštis: 9.00 - 16.30
Mokymų pradžia: 2023-10-02
Vedantis dėstytojas: Monika Petraitė, Julija Iloniene
Registracija atvira iki: 2023-09-28 15:57
Laisvų vietų: 20
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
IV grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-05
Vedantis dėstytojas: Monika Petraitė, Julija Iloniene
Registracija atvira iki: 2023-10-03 16:01
Laisvų vietų: 29
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
V grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-16
Vedantis dėstytojas: Monika Petraitė, Julija Iloniene
Registracija atvira iki: 2023-10-12 16:09
Laisvų vietų: 28
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
VI grupė
Mokymų pradžia: 2023-11-16
Vedantis dėstytojas: Monika Petraitė, Julija Iloniene
Registracija atvira iki: 2023-11-14 16:05
Laisvų vietų: 29
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
NS
Studijų tipas: Auditorinis
Skirta: LSMU dėstytojams
Apimtis valandomis: 16
Ugdomos kompetencijos: Kitos profesinės
Administratorius: Ieva Andriejaitė
III grupė
Tvarkaraštis: 9.00 - 16.30
Mokymų pradžia: 2023-10-02
Vedantis dėstytojas:
Registracija atvira iki: 2023-09-28 16:31
Laisvų vietų: 15
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
IV grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-06
Vedantis dėstytojas: Marius Rimaitis, Tomas Bukauskas
Registracija atvira iki: 2023-10-04 16:32
Laisvų vietų: 27
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
V grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-18
Vedantis dėstytojas: Marius Rimaitis, Tomas Bukauskas
Registracija atvira iki: 2023-10-13 16:33
Laisvų vietų: 29
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
VI grupė
Mokymų pradžia: 2023-11-17
Vedantis dėstytojas: Marius Rimaitis, Tomas Bukauskas
Registracija atvira iki: 2023-11-15 16:35
Laisvų vietų: 30
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
NS
Studijų tipas: Auditorinis
Skirta: LSMU dėstytojams
Apimtis valandomis: 16
Ugdomos kompetencijos: Kitos profesinės
Administratorius: Ieva Andriejaitė
III grupė
Tvarkaraštis: 9.00 - 16.30
Mokymų pradžia: 2023-10-04
Vedantis dėstytojas: Arūnas Gelmanas, Vilma Traškaitė - Juškevičienė
Registracija atvira iki: 2023-10-02 09:32
Laisvų vietų: 24
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
IV grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-06
Vedantis dėstytojas: Arūnas Gelmanas, Vilma Traškaitė - Juškevičienė
Registracija atvira iki: 2023-10-03 09:33
Laisvų vietų: 29
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
V grupė
Mokymų pradžia: 2023-10-17
Vedantis dėstytojas: Arūnas Gelmanas, Vilma Traškaitė - Juškevičienė
Registracija atvira iki: 2023-10-12 09:34
Laisvų vietų: 28
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
VI grupė
Mokymų pradžia: 2023-11-20
Vedantis dėstytojas: Arūnas Gelmanas, Vilma Traškaitė - Juškevičienė
Registracija atvira iki: 2023-11-16 09:35
Laisvų vietų: 26
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
NS
Studijų tipas: Auditorinis
Skirta: Visiems
Apimtis valandomis: 4
Ugdomos kompetencijos: Kitos bendrosios
Administratorius: Ieva Andriejaitė
I grupė
Tvarkaraštis: 15:30-17:00 val.
Mokymų pradžia: 2023-10-24
Vedantis dėstytojas: Tomas Bukauskas, Marius Rimaitis, Mantas Kazlauskas, Ramunė Jakubauskaitė
Registracija atvira iki: 2023-10-20 09:45
Laisvų vietų: 98
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti
II grupė
Tvarkaraštis: 15:30-17:00 val.
Mokymų pradžia: 2023-11-10
Vedantis dėstytojas: Tomas Bukauskas, Marius Rimaitis, Mantas Kazlauskas, Ramunė Jakubauskaitė
Registracija atvira iki: 2023-11-08 09:49
Laisvų vietų: 113
Norėdami įsiregistruoti prašome prisijungti